picture of 2019 Guy Weadick Days

Completed · Jun 22-23, 2019

Watch the 2019 Guy Weadick Days in High River, Alberta LIVE on FloRodeo June 22-23!

EVENT :SADDLE BRONC  
PERFORMANCE: #1 2:00PMSAT JUN 22 2019 
1 RICKY WARRENBIG VALLEY, ABC5S 356 FRANK'S CREEK
2 SAGE NEWMANMELSTONE, MTC5S 442 KALI MIST
3 DUSTIN FLUNDRAPINCHER CREEK, ABC5S I7 BLACK DYNAMITE
4 CALL MARRTWIN BUTTE, ABC5S 222 SIX STRONG
5 JAKE BURWASHNANTON, ABC5S 61T GOLDEN GIRL
6 PRESTON KAFKAFREEDOM, OKC5S 611 MEGAMAN
7 DUSTY HAUSAUERDICKINSON, NDC5S 120 RED TIDE
8 CHUCK SCHMIDTKELDRON, SDC5S Y31 BETTY BUCKS
9 BRODY CRESSHILLSDALE, WYC5S 3371 DEVILS SON
10 ZEKE THURSTONBIG VALLEY, ABC5S 80 ROCKSTAR
11 JAKE WATSONHUDSONS HOPE, BCC5S 70 GILLIGAN
12 DAWSON HAYWILDWOOD, ABC5S 193 TRY ACTING
13 NICHOLAS PATTERSONBLACKFALDS, ABC5S K11 KATIE
14 PRESTON BURRSTRATFORD, TXC5S 707 LITTLE JETT
15 JAKE FINLAYGOODWELL, OKC5S 108 WOLFSHINE
16 LOGAN YOUNGCAROLINE, ABC5S -96 GREY CLOUD
17 LACHLAN MILLERCROSSFIELD, ABC5S 1X BIFF
18 HOUSTON BROWNMILES CITY, MTC5S 11 THUNDERSTRUCK
19 KALE MCKENZIEBLACKFALDS, ABC5S 3206 DREAM ON
RR C5S K3 SUNNY BEAR
RR C5S 020 STARBUCKS
RR C5S E15 SNOW WHITE
RR C5S 1205 SHATTERED VALLEY
PERFORMANCE: #2 1:00PMSUN JUN 23 2019 
1 CORT SCHEERELSMERE NEC5S 3711 JUSTINS PEPPER
2 TYLER CORRINGTONHASTINGS MNC5S 44 BLUE MOON
3 CHET JOHNSONDOUGLAS, WYC5S 108 WOLFSHINE
4 KOLBY WANCHUKSHERWOOD PARK, ABC5S 40 DUTCH TREAT
5 JOHNNY ESPELANDSHERWOOD PARK, ABC5S 8 MAPLE KICKIN
6 LAYTON GREENMEETING CREEK, ABC5S 43 TOMBSTONE
7 JUSTIN BERGCAMROSE, ABC5S 70 GILLIGAN
8 LOGAN HAYWILDWOOD ABC5S 4 GREY BLUR
9 BEN ANDERSENECKVILLE, ABC5S 1205 SHATTERED VALLEY
10 CHASE ZWEIFELPARADISE HILL, SKC5S 020 STARBUCKS
11 KOLE ASHBACHERARROWWOOD, ABC5S -12 BIG W
12 COLT SMITHALDERSYDE, ABC5S K11 KATIE
13 JAKE BROWNECKVILLE, ABC5S I7 BLACK DYNAMITE
14 LANE WATTHARDISTY, ABC5S -96 GREY CLOUD
15 HUNTER SAWLEYFOX CREEK, ABC5S E15 SNOW WHITE
16 CHANCE BARRASSYELLOWHEAD COUNTY, ABC5S Y31 BETTY BUCKS
17 COLTER HECKMANGREAT FALLS, MTC5S K3 SUNNY BEAR
18 KAILA MUSSELLCHILLIWACK BCC5S 4800 TONYS ACE
RR C5S 707 LITTLE JETT
RR C5S 193 TRY ACTING
RR C5S -120 BOOT SCAR
RR C5S 611 MEGAMAN
   
EVENT :BAREBACK  
PERFORMANCE: #1 2:00PMSAT JUN 22 2019 
1 ORIN LARSENINGLIS, MBC5 577 MIDNIGHT SPECIAL
2 SETH HARDWICKRANCHESTER, WYC5 701 EASY MONEY
3 DANTAN BERTSCHEASTEND, SKC5 477 CANDA DRY
4 WYATT MAINESMAPLE CREEK, SKC5 E23 DOUBLE JEOPARDY
5 JAKE VOLDAIRDRIE, ABC5 2312 JERRY'S PET
6 COLIN ADAMSDELORAINE, MBC5 417 CAYENNE PEPPER
7 LINDEN WOODSHIGH RIVER, ABC5 06 SHOW BOY
8 TY TAYPOTATREGINA, SKC5 77 FABIO
9 CALEB BENNETTTREMONTON , UTC5 480 CHUCKIN ROCKS
10 RICHMOND CHAMPIONDUBLIN, TXC5 214 DRAXXIN
11 SPUR LACASSECalgary, ABC5 -701 BLACK JACK
12 PASCAL ISABELLEOKOTOKS, ABC5 N36 SCARFACE
13 GEORGE GILLESPIE IVDARBY, MTC5 M1 HOT MOCCASIN
RR C5 -333 WHATS GOIN ON
RR C5 659 HITCH HIKER
RR C5 N-14 STRAWBERRY FIZZ
PERFORMANCE: #2 1:00PMSUN JUN 23 2019 
1 KY MARSHALLBOWDEN, ABC5 H4 CAJUN MAN
2 DYLAN BILTONRED DEER COUNTY, ABC5 44- SESAME STREET
3 STRAWBS JONESDUFFIELD, ABC5 701 EASY MONEY
4 TRAVIS HEEBLESTOCK, SKC5 2404 MEDICINE HAT
5 COLE JAMIESONRED DEER, ABC5 204 MUSHROOM CLOUD
6 TATE HARTELL-MACDONASTRATHMORE, ABC5 N-14 STRAWBERRY FIZZ
7 LUKE CREASYBROWNFIELD, ABC5 -333 WHATS GOIN ON
RR C5 -701 BLACK JACK
RR C5 136 BLUE CHANTEL
RR C5 E23 DOUBLE JEOPARDY
   
EVENT :BULL RIDING  
PERFORMANCE: #1 2:00PMSAT JUN 22 2019 
1 EDGAR DURAZOMOCTEZUMA,SONORA MSC5B X17 SOAP STONE
2 LUKE GEESTANFORD, MTC5B 70 SLAPSHOT
3 ARDIE MAIERTIMBER LAKE, SDC5B 485 FOX NEWS
4 TYLER BINGHAMHONEYVILE, UTC5B 5 HIGH FIVE
5 SAGE KIMZEYSTRONGCITY, OKC5B 238 YOUR LOVE
6 TREY KIMZEYSTRONG CITY, OKC5B 216 CALLIOPI KING
7 CHRIS YOUNGHOLDEN, ABC5B 409 MOO CHA CHA
8 JOSH FROSTRANDLETT, UTC5B 01 RECHARGE
9 WACEY FINKBEINERMEDICINE HAT, ABC5B 106 FREAKAZOID
10 DAKOTA LOUISBROWNING, MTC5B 112 GAMBLER
11 TY ELLISSONNINGDALE, SKC5B 22 ROTTEN SANDWICH
12 JB MOENELROSE, SKC5B 237 BIG DOG
13 MICHEAL OSTASHEKEDSON, ABC5B 780 GRASSHOPPER
14 ROSCOE JARBOENEW PLYMOUTH, IDC5B 104 HOT RODDY ROAD
15 BRADY PORTENIERCALDWELL, IDC5B 1102 BIG DIP
16 JERETT NASHECKVILLE, ABC5B 40 DIRECTOR ASSISTANT
17 WADE MARSHALLNEW ZEALANDC5B 123 NIGHT HAWK
18 FABIAN DUECKAIRDRIE, ABC5B 157 FLYIN HIGH
19 LOGAN BIEVERCLARESHOLM, ABC5B 304 TALLONS
20 ZACHERY KINGCRESTON, BCC5B 911 BAR CODE
RR C5B 12 ANVIL
RR C5B 56 MAMAS BOY
RR C5B 763 SNAKE EYES
PERFORMANCE: #2 1:00PMSUN JUN 23 2019 
1 JARED PARSONAGEMAPLE CREEK, SKC5B 911 BAR CODE
2 TODD CHOTOWETZMAJOR, SKC5B 106 FREAKAZOID
3 JORDAN HANSENPONOKA, ABC5B 485 FOX NEWS
4 KLAYTON LAKEVOLDPROVOST, ABC5B 112 GAMBLER
5 SHANE PETERSDELBURNE, ABC5B 157 FLYIN HIGH
6 ZANE LAMBERTPONOKA, ABC5B 104 HOT RODDY ROAD
7 KYLE BROWNDIDSBURY ABC5B 07 DIRTY WHITE DEVIL
8 CAMERON BROWNDIDSBURY, ABC5B 304 TALLONS
9 JACOB GARDNERDAWSON CREEK, BCC5B 763 SNAKE EYES
10 AUSTIN NASHECKVILLE, ABC5B 123 NIGHT HAWK
11 GARRETT GREENMEETING CREEK, ABC5B 237 BIG DOG
12 COY ROBBINSCAMROSE, ABC5B 238 YOUR LOVE
13 LONNIE WESTCADOGAN, ABC5B X17 SOAP STONE
RR C5B 55 SOUR DIESEL
RR C5B 66 BLACK TIDE
RR C5B 57 BOBBY
   
EVENT :TIE-DOWN ROPING  
PERFORMANCE: #1 2:00PMSAT JUN 22 2019 
1 BLAKE ASHAURORA, MO 
2 CADDO LEWALLENMORRISON, OK 
3 JAY HOLLABAUGHSTEPHENVILLE, TX 
4 TYLER MILLIGANSTEPHENVILLE, TX 
5 TIMBER MOOREAUBREY, TX 
6 WYATT HAYESVAL MARIE, SK 
7 CHAD GULICKWETASKIWIN, AB 
8 BO PICKETTCALDWELL, ID 
9 MATT SHIOZAWACHUBBUCK, ID 
10 CODY ROODBENGOUGH, SK 
PERFORMANCE: #2 1:00PMSUN JUN 23 2019 
1 WYATT WILLIAMSGLENNS FERRY, ID 
2 MICHAEL WHITEQUILLSCARDSTON, AB 
3 KYLE LUCASCARSTAIRS, AB 
4 BEN ROBINSONRED DEER COUNTY, AB 
5 BLAKE WILLIAMSONDUCHESS, AB 
6 MORGAN GRANTDIDSBURY, AB 
7 KIRK ROBINSONRED DEER COUNTY, AB 
8 CHAD JOHNSONDEL BONITA, AB 
9 TYLER LEISCHNEROLDS, AB 
10 KY MARSHALLBOWDEN, AB 
SLACK PERFORMANCE: #3 1:00PMFRI JUN 21 2019 
1 DEAN EDGERIMBEY AB 
2 BRAD SOMMERFELDTCARDSTON, AB 
3 DAWSON JOHNSONSTRATHMORE, AB 
4 LOGAN HOFERMAGRATH, AB 
5 CURTIS CASSIDYDONALDA, AB 
6 COLT CORNETBRANT, AB 
7 HAVEN MEGEDMILES CITY, MT 
8 CODY CRAIGWENDELL, ID 
9 JAKE PRATTELLENSBURG, WA 
10 JOSH EIRIKSONPINCHER CREEK, AB 
11 JESSE POPESCULWOOD MOUNTAIN, SK 
12 LOGAN SPADYALLIANCE, AB 
13 STEELE DEPAOLILONGVIEW, AB 
14 DARREN DUBLANKOTHORSBY, AB 
15 ERIK DUBLANKOTHORSBY, AB 
16 QUAY HOWARDCANYON, TX 
17 CODY BRETTSILVER VALLEY, AB 
18 LEE ROMBOUGHSEXSMITH, AB 
19 TAYLOR SANTOSCRESTON, CA 
20 STETSON VESTCHILDRESS TX 
21 RILEY WARRENSTETTLER, AB 
22 SHAY KELLERROCKGLEN, SK 
23 MURRAY POLEERSKINE, AB 
24 TUF COOPERDECATUR, TX 
25 CORY SOLOMONPRAIRIE VIEW, TX 
26 TYCE MCLEODWALDECK, SK 
27 BLAIR SMITHWIMBORNE, AB 
28 DEVEN GERWATOSKIPONOKA,AB 
29 CLAYTON SMITHECKVILLE, AB 
30 STACY CORNETBRANT, AB 
31 LUKE JEFFRIESMARICOPA, AZ 
32 KEELY BONNETTPONOKA, AB 
33 ALWIN BOUCHARDSCANDIA, AB 
34 TYLER JOHNSONDIDSBURY, AB 
35 SHANE SMITHWIMBORNE, AB 
36 VIRGIL POFFENROTHRED DEER COUNTY, AB 
37 AARON MILLERCREMONA, AB 
38 SCOT MEEKSROCKY VIEW COUNTY, AB 
39 MARK NUGENTWATER VALLEY, AB 
40 TYLER POPESCULMEDICINE HAT, AB 
41 BLANE COXCAMERON, TX 
42 CLAYTON COLLMORGENLUFKIN, TX 
43 SHANE HANCHEYSULPHUR, LA 
44 LOGAN BIRDNANTON, AB 
   
EVENT :STEER WRESTLING  
PERFORMANCE: #1 2:00PMSAT JUN 22 2019 
1 SCOTT GUENTHNERPROVOST, AB 
2 TANNER MILANCOCHRANE, AB 
3 HARLEY COLEOKOTOKS, AB 
4 BRIDGER CHAMBERSSTEVENSVILLE, MT 
5 TY MASONSPRUCEGROVE, AB 
6 TRAVIS REAYMAYERTHORPE, AB 
7 LUKE GEESTANFORD, MT 
8 JAY MANY GREY HORSESSTANDOFF, AB 
9 COLEMAN KOHORSTOKOTOKS AB 
10 DENVER ROYDALEMEAD, AB 
11 CHANCE BUTTERFIELDPONOKA, AB 
PERFORMANCE: #2 1:00PMSUN JUN 23 2019 
1 KASH SHADELETHBRIDGE, AB 
2 BRENDAN LAYECONSORT, AB 
3 KODY DOLLERYCALDWELL, TX 
4 CURTIS CASSIDYDONALDA, AB 
5 TRAVIS MUNROTUGASKE, SK 
6 CHAD ANDERSONENTWISTLE, AB 
7 STRAWS MILANCOCHRANE, AB 
8 LUKE SIMONINNARAMATA, BC 
9 STEVEN GILBERTENTWISTLE, AB 
SLACK PERFORMANCE: #3 1:00PMFRI JUN 21 2019 
1 CLAY GUTHRIEPONOKA, AB 
2 LAYNE DELEMONTCHAUVIN AB 
3 BROCK BUTTERFIELDPONOKA, AB 
4 TY MILLERWAINWRIGHT, AB 
5 JACOB EDLERSTATE CENTER, IA 
6 BAILLIE MILANCOCHRANE, AB 
7 BLAKE MINDEMANNBLANCHARD, OK 
8 HUNTER CUREHOLLIDAY, TX 
9 CAM LEESONHINTON AB 
10 CRAIG WEISGERBERPONOKA, AB 
11 TYLER WILKINSONKINUSO, AB 
12 DALLAS FRANKPARKLAND COUNTY, AB 
13 DEREK FRANKSTONY PLAIN, AB 
14 CLAYTON MOOREPOUCE COUPE, BC 
15 STEPHEN CULLINGFORT ST. JOHN, BC 
16 TYSON WILLICKBLAINE LAKE, SK 
17 MATT MAILERBOTHA, AB 
18 BEN RAMEYPONOKA, AB 
19 JOE GUZEDRAYTON VALLEY, AB 
20 LOGAN KAUTZPONOKA, AB 
21 EVAN SPADYALLIANCE, AB 
22 RYAN SHUCKBURGHINNISFAIL, AB 
23 JONNY WEBBOKOTOKS, AB 
24 LANDON BEARDSWORTHRED DEER COUNTY 
25 MATT RICHARDSONOLDS, AB 
26 JESSE BROWNBAKER CITY, OR 
27 MIKE MCGINNHAINES, OR 
28 JUSTIN KIMSEYKENNEWICK, WA 
29 JOSH HARDENBIG VALLEY, AB 
30 TRYGVE PUGHPONOKA, AB 
31 DUSTIN WALKERVANSCOY,SK 
32 CODY CASSIDYDONALDA, AB 
33 BLAKE KNOWLESHEPPNER, OR 
34 WILL STOVALLCOLUMBUS, MT 
35 CODY CABRALHILO, HAWAII 
36 JUAN ALCAZAROKEECHOBEE, FL 
37 JASON THOMASBENTON, AR 
38 TY ERICKSONHELENA, MT 
39 LUCAS PARKERMARWAYNE, AB 
40 JORDY GUZEDRAYTON VALLEY, AB 
   
EVENT :LADIES BARREL RACING  
PERFORMANCE: #1 2:00PMSAT JUN 22 2019 
1 BAILEE SWITZERANEROID, SK 
2 TAMMY CARPENTERKALISPELL, MT 
3 MARCI LAYEBASHAW, AB 
4 CRYSTAL CHRISTMANOKOTOKS, AB 
5 JIMMIE SMITHMC DADE, TX 
6 KIRSTEN GJERDEPRINCE GEORGE, BC 
7 LAKOTA BIRDNANTON, AB 
8 TAYLOR MANNINGYELLOWHEAD COUNTY, AB 
9 SHAYNA WEIRPONOKA, AB 
10 CASEY DACYKPONOKA, AB 
PERFORMANCE: #2 1:00PMSUN JUN 23 2019 
1 DIANE SKOCDOPOLEBIG VALLEY, AB 
2 RAYLEE EDWARDSLETHBRIDGE COUNTY, AB 
3 JENNA O'REILLYMILLARVILLE AB 
4 BERTINA OLAFSONHUDSON BAY, SK 
5 KIRBY FINKBEINERWARDLOW, AB 
6 VANESSA LEGGETTKAMLOOPS, BC 
7 STACEY RUZICKABLUFFTON, AB 
8 KENDRA EDEYLONGVIEW AB 
9 CYNDA DIDIERPONOKA, AB 
10 GAILEEN BABCOCKCOCHRANE AB 
11 EILEEN WILLOUGHBYCAMROSE, AB 
SLACK PERFORMANCE: #3 1:00PMFRI JUN 21 2019 
1 LISA ZACHODAOKOTOKS, AB 
2 TONI DIXONMILLARVILLE AB 
3 KELLIE COLLIERHEREFORD, TX 
4 TRACI MACDONALDERSKINE, AB 
5 SHANNON LEGUERRIERDONALDA, AB 
6 SHAYLEE MCMANNDONALDA, AB 
7 SARAH GERARDSAVONA, BC 
8 SAM SMITHRIMBEY, AB 
9 MARY WALKERENNIS, TX 
10 SUZANNE DEPAOLILONGVIEW, AB 
11 TARA MULDOONRED DEER COUNTY, AB 
12 NIKKI HANSENDICKINSON, ND 
13 SANDRA MCGINNISBASSANO, AB 
14 MELISSA DUFFBASSANO, AB 
15 EMILY MILLERWEATHERFORD, OK 
16 CRANNA ROBERTSRED DEER COUNTY, AB 
17 CHEYENNE WIMBERLYSTEPHENVILLE, TX 
18 MELISSA THIESSENSTETTLER, AB 
19 REBECCA MILLERDALEMEAD, AB 
20 KIRSTY WHITEBIG VALLEY, AB 
21 JANA BEANFT. HANCOCK, TX 
22 KIM GERWATOSKIPONOKA, AB 
23 SONYA DODGINGHORSECALGARY, AB 
24 JANIE JOHNSONCANYON, TX 
25 JOANNE POLEERSKINE, AB 
26 RYLEE TRENHOLMCHETWYND, BC 
27 BROOKE WILLSKAMLOOPS, BC 
28 MARIAH MANNERINGQUESNEL, BC 
29 LANE WILLSKAMLOOPS, BC 
30 KYLA SIMMONSWEST KELOWNA, BC 
31 JACKIE GANTERABILENE, TX 
32 ANGELA GANTERABILENE, TX 
33 CHELSEY CARLIERMEDICINE HAT, AB 
34 RENEE RAE WILLISPRINCETON, BC 
35 RYLEE MCKENZIEST PAUL, AB 
36 HAILEY KINSELCOTULLA, TX 
37 SHELBY SPIELMANDALHART, TX 
38 ERYN COYHIGH RIVER, AB 
39 LANA SPROULEPINCHER CREEK, AB 
40 JUSTINE ELLIOTTLACOMBE, AB 
41 MIRANDA EMMERTHOCKLEY, TX 
42 RENE LECLERCQHOLDEN, AB 
43 JENNIFER SHARPRICHARDS, TX 
44 JESSICA ROUTIERBUFFALO, SD 
45 DEB GUELLYOKOTOKS AB 
46 CARMAN POZZOBONSAVONA, BC 
47 JORDAN FITZHENRYCOALDALE, AB 
48 KYLIE WHITESIDELONGVIEW, AB 
49 BRADI WHITESIDELONGVIEW, AB 
50 SYDNEY DAINESRED DEER COUNTY, AB 
51 STEVI HILLMANWEATHERFORD, TX 
52 KAREEN WARRENMEDICINE HAT, AB 
53 CAROLYNN KNAPPMAYERTHORPE, AB 
54 TRISTAN JOHNERMAYERTHORPE, AB 
55 JENNIFER MASSINGPONOKA, AB 
56 MAREENA BLACKMORECARDSTON, AB 
57 CALLAHAN CROSSLEYHERMISTON, OR 
58 BOBBI JUNE RADFORDDEWINTON, AB 
59 SKYLER MANTLERDEWINTON AB 
60 CHELSEA MOOREPOUCE COUPE, BC 
61 CARLI WARDROPHOUSTON, BC 
62 VIRGINYA FORANEDMONTON, AB 
63 JERRI DUCEOKOTOKS, AB 
64 AMY MACDONALDSHERWOOD PARK, AB 
65 KARLI COWIEMANKOTA, SK 
66 SASHA NOVALGRANUM, AB 
67 RACHEL MUHLBACHBOTHA, AB 
68 CELESTE MONTPELLIERSTETTLER, AB 
69 JENNIFER ROBINSONSEXSMITH, AB 
70 KAYLEA ARGENTGROUNDBIRCH, BC 
71 MELLISSA RESCHLACOMBE, AB 
72 DANIELLE TRESIDDERCOCHRANE, AB 
73 JORDYN TRESIDDERCOCHRANE, AB 
74 KYLA KELLYRED DEER COUNTY, AB 
75 JAYDEN WILSONGLEICHEN, AB 
76 RYLEE WILSONGLEICHEN, AB 
77 SHIANNE KENDZEDIDSBURY, AB 
78 TEIGAN DUFOURSTRATHMORE, AB 
79 KIRBY PENTTILACALGARY, AB 
80 MICHELE PANKIWCALGARY, AB 
81 SIERRA BOOTHFOOTHILLS, AB 
   
EVENT :TEAM ROPING  
PERFORMANCE: #1 2:00PMSAT JUN 22 2019 
1 TYREL FLEWELLINGLACOMBE, AB 
GRADY QUAMCROSSFIELD, AB 
2 KASPER ROYMOSSLEIGH, AB 
KAL FULLERBOZEMAN, MT 
3 JOEY ROMO IINANTON, AB 
RILEY ROYSTRATHMORE, AB 
4 TRISTIN WOOLSEYNANTON, AB 
DENVER JOHNSONSTRATHMORE, AB 
5 GRADY BRANDENBARRHEAD 
COLTEN FLETCHERWAINWRIGHT, AB 
6 TRAVIS GALLAISSYLVAN LAKE, AB 
TY JOHNSONBRETON, AB 
7 TEL FLEWELLINGLACOMBE, AB 
THOMAS KAISERBRETON, AB 
8 CLARK MCCARROLLDAYSLAND, AB 
KYLE SMITHBRANT, AB 
9 BRETT MCCARROLLCAMROSE, AB 
JUSTIN MCCARROLLCAMROSE AB 
10 KEVIN SCHREINERMEDICINE HAT, AB 
DALTON KRAFTIRVINE, AB 
PERFORMANCE: #2 1:00PMSUN JUN 23 2019 
1 BOBBY LOUISVERNON, BC 
DANIEL KAISERBRETON, AB 
2 BRIAN WILLOUGHBYCAMROSE, AB 
CODY LAPOINTECOALDALE, AB 
3 MATTHEW GINGRASSTRATHMORE, AB 
RHETT HAVEROENEDGERTON, AB 
4 DOUG WILKINSONARROWWOOD, AB 
SCOTT DUFFMILLARVILLE, AB 
5 KYLE LUCASCARSTAIRS, AB 
TROY FISCHERMAYERTHORPE, AB 
6 GARRETT ROGERSBAKER CITY, OR 
JACOB MINORELLENSBURG 
7 BRADY MINORELLENSBURG, WA 
RILEY MINORELLENSBURG, WA 
8 JUSTICE THOMPSONLIPAN, TX 
BRAYDEN PARKERLIPAN, TX 
9 DUSTIN BIRDCUT BANK, MT 
TREY YATESPUEBLO, CO 
SLACK PERFORMANCE: #3 1:00PMFRI JUN 21 2019 
1 JACE LAMBERTSAVONA, BC 
NICK TEIXEIRAKAMLOOPS, BC 
2 STACY CORNETBRANT, AB 
TRAVIS SPEERRED DEER COUNTY, AB 
3 JESSE POPESCULWOOD MOUNTAIN, SK 
TRENT TUNKEMEDICINE HAT, AB 
4 WYATT EIRIKSONOKOTOKS, AB 
LOGAN SPADYALLIANCE, AB 
5 STEELE DEPAOLILONGVIEW, AB 
RILEY WILSONCARDSTON, AB 
6 CLINT MADDOXECKVILLE, AB 
TYRELL GORDONPONOKA, AB 
7 ASHTON LEHMANNPAYNTON, SK 
ORRIN ELLISIRON RIVER, AB 
8 BRAIDY DAVIESCYPRESS COUNTY, AB 
BRADY CHAPPELMOOSE JAW, SK 
9 DAWSON GRAHAMWAINWRIGHT, AB 
DILLON GRAHAMWAINWRIGHT, AB 
10 RILEY WARRENSTETTLER, AB 
CLAY ULLERYTWO HILLS, AB 
11 BRETT BUSSPONOKA, AB 
KLAY WHYTEPONOKA, AB 
12 CHASE TRYANHELENA, MT 
BRENTEN HALLJAY, OK 
13 TREY GALLAISSUNDRE, AB 
TEE MCLEODWALDECK, SK 
14 TYCE MCLEODWALDECK, SK 
TUFTIN MCLEODWALDECK, SK 
15 CLAYTON SMITHECKVILLE, AB 
SPENCER RUTHERFORDMERRITT, BC 
16 KELLY BUHLERBIG VALLEY AB 
LUKE SKOCDOPOLEBIG VALLEY, AB 
17 LOGAN BONNETTPONOKA, AB 
KEELY BONNETTPONOKA, AB 
18 CHAD KURTZFORT SASKATCHEWAN, AB 
JEFF DRISNERSHERWOOD PARK, AB 
19 JEREMY BUHLERARROWWOOD, AB 
KOLTON SCHMIDTBARRHEAD, AB 
20 CLINT BUHLEROKOTOKS, AB 
CHASE SIMPSONCLARESHOLM, AB 
21 DON DEPAOLILONGVIEW, AB 
TAYLOR WUDRICHBOW ISLAND, AB 
22 HUNTER KOCHVERNON, TX 
MATT SHERWOODPIMA, AZ 
23 STETSON VESTCHILDRESS TX 
TALLIAN THOMPSONWEATHERFORD, TX 
24 LEVI SIMPSONPONOKA, AB 
COLE DAVISONVULCAN, AB 
25 ROLAND MCFADDENVULCAN, AB 
DEVIN WIGEMYRBROOKS, AB